Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Виваком с ударна промоция (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35267)

Веско 31-10-2014 19:41

@Златанов,
Говоря за мобилния,за оптичния нямам наблюдения на тези оператори!

Златанов 31-10-2014 19:43

А, за мобилния всичко зависи от района, но като че ли Виваком имат превес - да. Най-зле е Глобул.

Цец0 31-10-2014 19:47

Цитирай:

Първоначално написано от Веско (Мнение343318)
Интернета на Виваком е доста по-добър от на Мтел.Имам в момента и на двата оператора,Мтел е трагедия!

Ясно ми е, че нещо не може да дишаш Мтел и го ползваш, защото ти е служебен, предполагам. Но айде посмали малко, че ставаш смешен :)

Златанов 31-10-2014 19:52

Аз чакам МТел да пуснат нещо интересно за фирми, че да прехвърля едни карти...:D

Veskop 31-10-2014 19:56

Цитирай:

Първоначално написано от Веско (Мнение343318)
П.П Интернета на Виваком е доста по-добър от на Мтел.Имам в момента и на двата оператора,Мтел е трагедия!

Taka e:
1.Vivacom
2.Mtel
3.Globul

2 и 3то място са доста спорни и зависи от района.

Имам и 3те оператора,доста съм пътувал и наблюденията ми са точно такива!Е,виваком са хитреци,ползват 900мхц,затова им е по-добро покритието,ама да са го направили и другите,нали? ;;573

ПС.И още промо ...

Безплатен мобилен интернет с всеки договор за стационарен интернет от VIVACOM

Криси89 31-10-2014 20:00

И аз не мога да кажа нещо за М-тел интернет - просто защото не могат да ми го доставят. Баш в центъра на 3 м от мощна кабелна подземна мрежа изградена навремето от Гошето Барбудев . Но днес там минават поне две други кабеларки. Но на М-тел не им се копа. Да не говорим, че и услугите им са .... Цял месец вече не знам колко говоря и колко ми е останало "реално". Писма - жалби два броя - отговор само един в стил : Бля, бля, ще видим и бля, бля извинети, и пак бля, бля ще видим после. Така, че четете Договора и гледайте куклите какво отмятат, че после в съда да няма ами Вие да сте гледали. В моя случай те са увиснали та са се убесиле, ама ги изчаквам че да им влезе повечко.

Златанов 31-10-2014 20:01

Някой оператор ще избухва и Вивата имат вътрешна информация. Другият вариант е продажба, а и няма да е учудващо.

Веско 31-10-2014 20:02

Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение343327)
Ясно ми е, че нещо не може да дишаш Мтел и го ползваш, защото ти е служебен, предполагам. Но айде посмали малко, че ставаш смешен :)

Служители на даден оператор няма нужда да се намесват.Колкото и да се "праскате" сте пълна дупка в момента.

dodo_pv 31-10-2014 20:18

Да няма топла връзка на някой оператор с КТБ, та ще гърми?
@ Мушмурока да не си е купил мобилен, със спряна карта от Мтел :s101

Цец0 31-10-2014 20:19

Цитирай:

Първоначално написано от Веско (Мнение343333)
Служители на даден оператор няма нужда да се намесват.Колкото и да се "праскате" сте пълна дупка в момента.

Ти наклон на онази работа къде да се намесвам и къде не няма да ми даваш. Че на места вивашита е по-добре като мобилен нет е така, но да ми говориш, че им бил далеч по-добър показва само едно - абсолютна ненавист към този оператор или абсолютно неведение...или и двете. :lol15:
Цитирай:

Първоначално написано от dodo_pv (Мнение343337)
Да няма топла връзка на някой оператор с КТБ, та ще гърми?

;;573 Има ли?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:16.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.