Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Инсталирай сам Неосат (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48101)

CoozON 28-02-2023 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от hector21 (Мнение584356)
Колкото до регистрацията ще ти искат вероятно мак адреса на приемника и после ще генерират някакво ключе и ти като си пуснеш приемника на еди кой си техен транспондер и почакаш известно време ще го получиш и ще гледаш, а след един месец ще изпратят друго съобщение или ключе и ще ти спрат достъпа, би трябвало да е така.

Тези приемници нямат MAC адреси, а серийни номера.
Колкото до ограничаването на достъпа, от рекламата аз разбирам, че след изтичането на безплатния месец приемникът си остава отключен FTA, което не го прави напълно безполезен…

d.hristov 28-02-2023 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от CoozON (Мнение584359)
Тези приемници нямат MAC адреси, а серийни номера.
Колкото до ограничаването на достъпа, от рекламата аз разбирам, че след изтичането на безплатния месец приемникът си остава отключен FTA, което не го прави напълно безполезен…


Напротив, имат серийни номера и мак адреси, ако отидеш в меню >> други >> информация за устройсвото ще видиш... весрия на софт, дата, и мак адрес....

текотиен 28-02-2023 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от CoozON (Мнение584359)
Тези приемници нямат MAC адреси, а серийни номера.
Колкото до ограничаването на достъпа, от рекламата аз разбирам, че след изтичането на безплатния месец приемникът си остава отключен FTA, което не го прави напълно безполезен…


И за какво е цялата гимнастика , ( за спорта или... ),за какво е ми е операторски приемник с орязани функции , дори да е отключен след 1 месец , ще си играя да дам едни пари за приемник на булсат, за да може после да ми остане октключен и с него даже врата не мога да си подпирам, 1 месец абонат и толкоз няма смисъл , или се хващай на хорото или не, по добре да си купя фта применик с разни екстри които са, от колкото да се абонирам за 1 месец.заради ( безплатното ), най много ще спечели бивш абонат на булсат който ще изкара едни пари от приемника.

Момчил Минков 28-02-2023 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от текотиен (Мнение584382)
И за какво е цялата гимнастика , ( за спорта или... ),за какво е ми е операторски приемник с орязани функции , дори да е отключен след 1 месец , ще си играя да дам едни пари за приемник на булсат, за да може после да ми остане октключен и с него даже врата не мога да си подпирам, 1 месец абонат и толкоз няма смисъл , или се хващай на хорото или не, по добре да си купя фта применик с разни екстри които са, от колкото да се абонирам за 1 месец.заради ( безплатното ), най много ще спечели бивш абонат на булсат който ще изкара едни пари от приемника.

По битаците, може да се спазари за 5 лв, аз така си взех преди време zhd100. чудя се сега обаче, нямам насочена антена, а и времето не е тамън... :s101
Има ли крайна дата офертата?

венко12 01-03-2023 09:49

ZHD 200 регистрация свързах приемника и към чиния 1.9 и стана номера ;;650

Калито 01-03-2023 09:51

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Минков (Мнение584384)
По битаците, може да се спазари за 5 лв, аз така си взех преди време zhd100. чудя се сега обаче, нямам насочена антена, а и времето не е тамън... :s101
Има ли крайна дата офертата?

Отивам днес на пазар на битака!;;basi

амиго 01-03-2023 12:58

А оскам с карта V1 става ли ?

х7д8бг 01-03-2023 22:22

А с какъв код се влиза в приложението?

ангел_л 02-03-2023 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от х7д8бг (Мнение584436)
А с какъв код се влиза в приложението?

Като се логнеш на сайта им ще ти излезе кода

uplevel 02-03-2023 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от венко12 (Мнение584391)
ZHD 200 регистрация свързах приемника и към чиния 1.9 и стана номера ;;650

Номера на приемника ли пишеш за активация или се обаждаш ?
Говорим когато приемника е с булсатски фърмуер и трябва да си вземе неосатския от спътника.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8f42683310.jpg


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:25.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.