Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Цифрова ефирна телевизия в района на София (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=63)

claudius 10-09-2008 20:39

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
Имам питане - на моят телевизор изчезна звука на ВВТ. Това от програмата ли си е. Другите са си наред, както бяха в началото.
Предварително благодаря.

Ники 11-09-2008 00:49

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
В момента и при мен няма звук на тази програма.
:sad:
Всички останали си работят нормално

claudius 11-09-2008 20:37

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
Баси, мистерията е оправена. От днес дойде звука, но ако така ще си играят тези от кулата ще ми докарат някой инфаркт...

Джак 11-09-2008 20:46

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
Ти па... А какво ли ще ти стане, ако изчезне картината...? Която е толкова зле от към качество, че хич не гледам DVB-T.

iwelichkow 11-09-2008 21:23

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
аз пък не мога да ви разбера що давате излишни пари?
С магнитен диск всички ефирни излизат супер, ако за тях нямате сигнал къде го търсите цифровия?
Сравнявал съм БТВ от сателита (щото е без пари!) и ефирното - няма разлика ;) а като е толко зор по-добре DVB-C поне има много програми.

Джак 11-09-2008 22:14

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
Какъв е тоя магнитен диск?

iwelichkow 11-09-2008 23:08

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
1Прикачено(и)
е това е само дето моя не е с магнитен кафяв слой и съм му сложил кутия за съгласуване от 300/75 ома

егати кьоравата снимка стана :;504

Ланселот 11-09-2008 23:58

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
Цитирай:

Първоначално написано от Tiesto
То DVB-C може и нелегално, за целта се купува някакъв кабелен цифров приемник, например на Opticum. В случай че повечето от програмите на кабелния оператор в цифровата са свободни - то те ще вървят, нужно е само да си краднете кабел, който вероятно минава до вашият апартамент (там е кабелния сплитер на доставчика - и да не забравите да сложите и един усилвател между вашият кабел и сплиера) ... :; 750

;;560

МММ я ми кажи що трябва да сложа усилвател, че не ми стана ясно!А кабела задължително ли е да е до апартамената ми? :;504 Ами не минава до апартамента ми, а минава на окло 5м от него и не на последно.... нямам спад кой знае какъв в сигнала (на три телевизора се гледа) а и цифровата си върви без никакви проблеми и си гледам нелегално с DVB-C Topfield! А тоя усилвател за какво ми е? :roll:

@Tiesto; съвет: преди да напишеш нещо помисли и тогава го напиши!

Поздрави ;;513

Ланселот 12-09-2008 09:18

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
Това много добре го знам, но ти пак си остроумничиш може и без усилвател. Това ми беше мисълта, но ти изобщо не четеш!

Е а стига вече все твои приятели са ти обяснявали и познати. Когато ти го направиш на практика а не на теория тогава го твърди и го доказвай. Много ми е чудно щом е така мен и още някой други хара който аз лично познавам не са дошли да ни резнат вече повече от година? Като ми твърдиш, че задължително трябва да си сложа усилвател. Смятам, че "К-тел" е серозен кабелен оператор не мислиш ли?

Ланселот 12-09-2008 09:43

Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София
 
Цитирай:

Първоначално написано от Tiesto
На КейбълТЕЛ сигнала им е достатъчно силен, но например има още оператори които нямат изцяло подземни мрежи, та за тях ставаше въпрос !

До колкото ми е известно в София над 80% от каналите им вече са под Conax ...

Не съм от София! :mrgreen:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:40.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.