Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Виваком с ударна промоция (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35267)

bu12tras 05-11-2014 10:06

Ок като си толкова в час с нещата казваш кога и отиваме двамата във Виваком да смениме плана ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk

martinz.x 05-11-2014 10:19

Цитирай:

Уважаеми клиенти, На основание чл. 230, ал. 2 от Закона за електронните съобщения, с настоящото писмо „Българска телекомуникационна компания“ ЕАД (Vivacom) ви уведомява, че в изпълнение на решения на Комисията за защита на потребителите, отразени съответно в Протокол №21/2014 г., Протокол № 22/2014 г., Протокол № 29/2014 г., Протокол № 30/2014 г., Протокол № 32/2014 г. и Протокол № 36/2014 г., общите условия за предоставяне на част от услугите на Vivacom ще бъдат изменени и допълнени.
Променени ще бъдат общите условия за предоставяне на VIVACOM FIBERNET, VIVACOM NET, VIVACOM NET SLIM, VIVACOM IPTV, VIVACOM TV, VIVACOM TOOWAY, VIVACOM WiFast и услугата виртуален мобилен номер.
Измененията и допълненията засягат клаузите, уреждащи условията за предсрочно прекратяване на договора от страна на абоната и условията за упражняване на част от правата и задълженията на страните по договора.
Измененията влизат в сила от 13.01.2015 г. и намират приложение, както за нови абонати, така и за абонати, които към датата на влизане в сила на измененията имат действащи договори за съответната услуга.
Благодарим Ви, че ни се доверихте и избрахте VIVACOM за Ваш телекомуникационен оператор. Ние се стремим да отговорим на очакванията и потребностите Ви за високо качество, разнообразие на услугите и оптимизиране на разходите за тях.
С пълните текстове на измененията на общите условия можете да се запознаете на www.vivacom.bg.


За VIVACOM:
Елица Шопова
Директор „Обслужване на клиенти”
Ето това получих на Mail!

Златанов 05-11-2014 10:26

Цитирай:

Първоначално написано от bu12tras (Мнение343818)
Аз съм с договор от преди 6м на Виваком и сега не мога да премина на промоционалния,трябва да съм преди преподписване иначе не става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Звънни на 123 и трябва да може.

bu12tras 05-11-2014 10:28

Не може звънял съм и на тях. И с човек от по-горна инстанция съм говорил не става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Златанов 05-11-2014 10:40

Значи са сериозни хомосексуалисти.

mad_07 05-11-2014 10:52

Мтела нещо много са се заиграли със офертите :

Между МО и фирма М-Тел е сключен Договор:
УСЛОВИЯТА ПО ДОГОВОРА СА: - Месечна такса - 10,92 лв. с ДДС. - Цена на минута разговор към всички мобилни и стационарни абонати на територията на страната - 0 ст./мин. - Цена на SMS - 0 ст. - Интернет на максимална скорост - неограничен. - Роуминг в ЕС 5/42 ст./мин. - Роуминг извън ЕС 1,20/4,30 лв./мин

bu12tras 05-11-2014 10:59

Виваком с ударна промоция
 
Сега пак звънях на 123 и им казах,че никъде не пише ,че аз не мога да премина на новия план, само,че девойката ми каза,че преподписване означавало ,че трябва да ми остават 3 месеца до изтичане на договора. Но и това никъде не е записано та се чудя дали да не се обърна към КЗК


Sent from my iPhone using Tapatalk

СнД 05-11-2014 11:05

Ха! ... ебати майтапът... не знаех, че договор може да бъде преподписван само в края на срока му, така че ако ти се занимава - обърни се към КЗП : )

Златанов 05-11-2014 11:13

Цитирай:

Първоначално написано от bu12tras (Мнение343865)
Сега пак звънях на 123 и им казах,че никъде не пише ,че аз не мога да премина на новия план, само,че девойката ми каза,че преподписване означавало ,че трябва да ми остават 3 месеца до изтичане на договора. Но и това никъде не е записано та се чудя дали да не се обърна към КЗК


Sent from my iPhone using Tapatalk

Хич не се чуди, напиши си една жалба, но входирай копие и при тях ПЪРВО. Да не се окаже, че преди да входираш жалбата, може да преподпишеш договор.

скиптар 05-11-2014 11:19

здр,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,като стана въпрос за виваком,,,да не отварям нова тема ,,та
предлагат ли фиксиран -стационарен телефон със сим карта ,,т.е. работи
като джиесем към мобилна клетка с определен обхват..................

интересува ме модел без слушалка и цена ,,,,,,,бл.

нещо такова--------------
http://www.ebay.co.uk/itm/HUAWEI-ETS...item259759a810


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:06.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.