Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кабелни [DVB-C] оператори в България (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Оператор Мултимедия БГ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48694)

Dafko 28-04-2024 21:59

Оператор Мултимедия БГ
 
Здравейте, за град Костинброд, някой знае ли какви програми предлагат МултимедияБГ, за кабелната цифрова DVB-C . Не знам имат ли iptv . В сайта им не пише , а щерката си купиха къща там и видях тяхна кутия. Не намирам тема във форума.

аспух 28-04-2024 22:14

Що не вземе щерка ти да звънне да ги пита или да пита комшията да й покаже услугата, може да си е вкарал кабелната на тия, па и да направи демонстрация на услугата, барем й ареше

sando80 28-04-2024 22:17

За Костинброд потърси Пронетком ,имат покритие в целият град

oldgraf 29-04-2024 09:24

КБрод.нет слагат оптика и имат магове за iptv

sando80 29-04-2024 11:06

:)
Цитирай:

Първоначално написано от oldgraf (Мнение597674)
КБрод.нет слагат оптика и имат магове за iptv

Тези нямат Макс спорт, Мултимедия също нямаха преди ,сега не знам. Да не говорим с Диема екстра и с наем на приемник отива към 50лв.

oldgraf 29-04-2024 11:37

Не е ставало дума за пари и спортове...Аз не им ползвам iptv, но навремето ми искаха +9 кинта с диеми и хбо към интернета

Dafko 29-04-2024 21:50

Цитирай:

Първоначално написано от аспух (Мнение597661)
Що не вземе щерка ти да звънне да ги пита или да пита комшията да й покаже услугата, може да си е вкарал кабелната на тия, па и да направи демонстрация на услугата, барем й ареше

Естествено, че са се сетили да говорят по телефона. Вдигнал е някакъв младеж и не е искал да им каже, какви програми се предлагат, да са станели абонати и да видят. Изглежда не плащат права и крият, а договор да сключиш, за да видиш , не върви ;;basi. За това и питах, ако някой знае. Интересува ги BTV групата канали, Nova, HGTV , Discovery Channel, Epic Drama и Diema Sport. Аз съм на кабеларка в Люлин и за това е свикнала без приемник.

vasilstf 29-04-2024 23:31

Цитирай:

Първоначално написано от Dafko (Мнение597692)
Естествено, че са се сетили да говорят по телефона. Вдигнал е някакъв младеж и не е искал да им каже, какви програми се предлагат, да са станели абонати и да видят. Изглежда не плащат права и крият, а договор да сключиш, за да видиш , не върви ;;basi. За това и питах, ако някой знае. Интересува ги BTV групата канали, Nova, HGTV , Discovery Channel, Epic Drama и Diema Sport. Аз съм на кабеларка в Люлин и за това е свикнала без приемник.

Ясно е, че са някакви шано. Бъди сигурен, че предлагат всичко от основните пакети, иначе няма да съществуват дълго. Пазят го в тайна заради цената. Освен това може да им ХБО, макс спорт, диема и каквото се сетиш за без пари. Не са и казали по телефона, може би защото така са инструктирани, не се знае кой ще ги попита и дали няма да им долети една проверка отнякъде.

Цитирай:

Първоначално написано от oldgraf (Мнение597677)
Не е ставало дума за пари и спортове...Аз не им ползвам iptv, но навремето ми искаха +9 кинта с диеми и хбо към интернета

Еб*си майката, тия не познават парите... :lol15:

Ивайло Цанков 30-04-2024 05:40

ре
 
Майка ми в София е към Мултимедия седнах да разгледам какво има - 167 канала с доста добро качество. Има iptv и всичко основно ( HBO и HGTV ) мисля, че ги няма.

аспух 30-04-2024 11:03

Цитирай:

Първоначално написано от Dafko (Мнение597692)
Естествено, че са се сетили да говорят по телефона. Вдигнал е някакъв младеж и не е искал да им каже, какви програми се предлагат, да са станели абонати и да видят. Изглежда не плащат права и крият, а договор да сключиш, за да видиш , не върви ;;basi. За това и питах, ако някой знае. Интересува ги BTV групата канали, Nova, HGTV , Discovery Channel, Epic Drama и Diema Sport. Аз съм на кабеларка в Люлин и за това е свикнала без приемник.

Не мога да схвана какъв е дерта, след като бай Х*й ти се е дръвчил по телефона (дали е така не се знае) и ти на такива искаш да си им абонат? Аз не бих си го причинил :lol15:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:36.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.