Виж само едно мнение
  #26  
Стар 27-03-2015
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 565
Благодари: 120
Получил благодарност:
127 пъти в 103 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mezdrata Вижте мненията
Благодаря за изчерпателния отговор.Получих информация напълно достатъчно.Предполагам че щом пали на вивата ще палне и една Е355 на х....й.Лошото е че я няма по форумите/не български разбира се/ като универс. отключена,ама първо да събера парите за приемника пък после ще го мисля/.Не разбрах едно нещо:Благодарение на кода в приемника или на ЕМУ-то????? или има някаква врътка./Просто ми трябва да го нося на едно село пълно дивотино но все пак пали нета и ако му трябва да пее КАКА.Не знам дали се изразих правилно ама ме извинете защото ако знаех едва ли щях да питам,а колегата ПЕШО1975 де то ме праща на линка благодаря ама в радините вълнения съм написал че ТТДанните се бият в различните сайтове,най вече външните сайтове/противоречът си/ на базта на което и аз задавам тъпи въпроси.
Този код за достъп работи с кам Оазис който можеш да намериш в менюто на приемника .Работят много неща , включително и HD канали които наши пишман ш****е не предлагат. Отделно си има и Cccam,Mgcamd,Newcamd... За "тънка лайсна" е много добре. Има и модел със слот CI+ който освен всичко това работи коректно с модула на М-тел.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дензел за този полезен пост :
pe6o1975 (27-03-2015)