Виж само едно мнение
  #1297  
Стар 10-04-2020
Цифрофикатор Цифрофикатор не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 156
Благодари: 4
Получил благодарност:
14 пъти в 12 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Приставката на родителите ми се скапа (TV Star), та им дадох моята.
Не можах да намеря нищо употребявано на смислена цена и купих най-евтиното ново: SRT8209 за 48 лв.

Впечатления:
+У дома се хваща трудно, но тази приставка се справя.

- Пише, че може да се гледат филми от USB, обаче не поддържа ДИВ Х (avi), MKV, а само чат-пат някое MPG4. Нямам представа как са надписите на филмите, защото не успях да пусна АВИто.
- Няма копче USB, филмите се гледат през меню/дъръ-бъръа/....
- На някакъв МПГ4 който тръгна, се оказа, че превъртането напред е само с копчето >>. Филмът така и не успя да го покаже до края, по едно време просто спря ?!?!
- Може да записва по разписание, но по едно време нещо спря. Вкарах настройката, която си я имаше наново. Сега пак записва, не се знае докога.
- Меню на български няма.
- Май нещо не мога да го наглася да показва какво се излъчва, сякаш нещо му е разместено времето. EPGТо също не е наред сега е 19:20, а то ми показва какво ще дават чак в 20:45 и по-късно.
- Няма букса за изход на антената, за да вържа телевизора след нея трябва сплитер.
- Скартът е много близо да захранващия кабел. Мъчих да вкарам преходник скарт към RCVA- не се побра
- Или не съм направил кабела като хората или от скарта излиза моно (на единия канал няма звук)

Платформата не е като предишните Стронгове, а друга някаква.
__________________
А ние зяпаме тъпо пред екраните защитата на някаква нова концепция, дърпаме си ганджа от цигарите, когато е слаба- пробваме с инжекция.

Последно редактирано от Цифрофикатор : 10-04-2020 на 19:23
Отговори с цитат