Виж само едно мнение
  #376  
Стар 05-04-2013
тихогр тихогр не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 17
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от велодог Вижте мненията
Относно сръбските цифрови ефирни програми - както знаеш те са по стандарт DVB-T2. Това означава, че ти е необходим приемник, позволяващ приемането на телевизионно и радиоразпръскване по този стандарт. В България не са много разпространени, но в съседните държави са (Сърби и Турция) - ако можеш или имаш път натам - купи си ги от сръбско или турско. Ако не - поръчваш в БГ, но отчитай факта, че са чувствително по-скъпи. Сега за антената - препоръчвам активна антена, позволяваща приемане на сигнал с вертикална поляризация. Също така те съветвам усилването да е по-силно, защото не мога да кажа как е сръбския сигнал във Видинско.

Гледах ги Т2 тук в някакъв сайт и бяха по 200лв. Толкова не бих дал. Остава варианта да кажете някои сръбски или чужд сайт например, ако изобщо има такъв вариант да се поръчва, ако ли не май ще взимам само DVB-T, те нали и без това са назад сърбите доколкото видях и май до 1-2 години няма да ми е нужен Т2, но това Вие ще кажете, а след това се надявам да им паднат цените.
Сега, ако няма вариант за Т2 остава да ми препоръчате 1-2 по читави модела DVB-T може би от обсъжданите тука и една антенка понеже доколкото разбирам със старата турска с усилвател, която имам няма да стане работата (или греша) и да се приключва.

Между другото за тази антена какво ще кажете:

http://www.jmt.bg/%D1%86%D0%B8%D1%84...agi-pID=25176/

Последно редактирано от тихогр : 05-04-2013 на 15:53
Отговори с цитат