Виж само едно мнение
  #349  
Стар 03-04-2013
Борис68 Борис68 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: София
Мнения: 17
Благодари: 6
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз преди седмица бях на морето ( близо до Шабла). Бях си взел Синапса 2856+ и антената Стронг СРТ 15 Еко, за да правя опити как ще се приема там. Обаче след като закачих всички кабели към антената и телевизора, за мое най-голямо разочарование, забелязах че съм забравил дистанционното в къщи! На ти сега цифрова и опити.
В началото много се ядосах, но си викам какво пък, тамън ще взема още един приемник (различен). И без това тоя Синапс почна да ме дразни с тоя тъп проблем с часовника. (сега гледам е излезнал нов ъпдейт, ще го пробвам как е с него). Та отидох до Каварна и от там от магазин на Хенди си взех Стронг 8105 за 59 лв. Това беше най-доброто за момента, което се предлагаше в магазина. (не съм търсил най-евтиното, а това което е с повече функции, исках 8106, но нямаше)
Цялото това го написах, за да кажа че Стронг-а хич не е толкова лош приемник, както казват някои колеги. Дори ми се вижда по-добър от Синапс-а. Картината е по-добра, по-стабилна дори и при по-слаб сигнал и качество около 63%, по-добри цветове. Въобще останах приятно изненадан.
Така че, ако се колебаете между Синапс и Стронг, бих казал Стронг-а надделява, поне според мен.

Последно редактирано от Борис68 : 03-04-2013 на 12:45
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Борис68 за този полезен пост
gggng (03-04-2013), komar1 (21-09-2013), SatMan (03-04-2013)