Виж само едно мнение
  #276  
Стар 17-03-2013
тихогр тихогр не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 17
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pe6o1975 Вижте мненията
Колега,кои аналогови сръбски програми хващаш и евентуално от кой предаватеал? Ако хванеш нещо цифрово от Сърбия ще ти бъда благодарен да споделиш

Ами хващам (по-точно родителите ми понеже питането ми е за тях) около 6-7 сръбски аналогови говоря за северозападна България и по-точно Видинския регион. Ето някои от тях, за които се сещам: ртс1, ртс2, Б92, pink, avala имаше и още ама не се сещам в момента. Цифрово няма как да хвана понеже още си търся приемник. Иначе те са с антена от тези турските, ако се сещате с усилвателите, което ме подсеща да Ви питам като взема приемник ще може ли да се ползва тази антена за цифровата тв, ако я завъртя вертикално на 90градуса ли там как ще дойде, както казват в рекламите за цифровизацията.




" По-добрият вариант за твоя район е Т2 приемник! Щом ги приемаш аналогово, ще ги имаш и цифрово. Засега пазарът ни е беден откъм Т2 приемници, малко са притежателите и следователно няма на практика база за сравнение "кой е най-добрия". Изчакай да заработят официално сърбите, аз пък изчаквам турците(засега съм приемал миналата година от украинците, но изглежда съм единствения по черноморието и не мога да сравня). "


Ами да аз точно такъв си търся Т2. Имате ли представа кога се очаква да заработят официално сърбите за да знам колко да изчакам и евентуално кои програми бих могъл да гледам тези, които съм хващал до сега или ще излязат и нови може ли да се провери това някъде има ли някакво инфо?
Отговори с цитат