Виж само едно мнение
  #159  
Стар 04-03-2013
Аватара на MaxSat
MaxSat MaxSat не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 53
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dman Вижте мненията
Бих искал да ви попитам с какво NEO DVBT-2000 HD е по слаб от предлагания от вас MAX T105 ? Не се заяждам - просто търся за баба ми приемник и съм се ориентирал към NEO - то, понеже цената му в карфур е много добра. Поисках да ми го демонстрират в Техномаркет вчера и хвана всички канали включително и BNT HD. както отбелязоха по горе има и цифров дисплей, както и бутони за power chanel +/- на предния панел, които не присъстват на MAX T105. Цената в карфур на NEO DVBT-2000 HD е 4 лв по-ниска от тази в магазина който цитирахте.
Тъй като 4 лв не е голяма разлика бих искал да кажете ако MAX -а е по добър.
Мах - а няма дисплей, но има същите бутони. Относно дали е по-добър, не мога да изкажа мнение, понеже нямам наблюдения над NEO - то, а не мога да се изказвам против нещо без да съм го видял и тествал, както правят някои съфорумници. Мога само да Ви уверя че ако се наложи гаранционно обслужване с Мах-а няма да имате никакъв проблем и се реагира в рамките на 3 до 7 дни. Магазина който съм цитирал си определя крайните цени сам. В нашият магазин цената на MAX T 105 e 45 лв.
__________________

Официален вносител на всички продукти с марка Мах. Посетете нашия онлайн магазин
Maxsat.eu
Отговори с цитат