The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26-02-2011
DVB-T fan DVB-T fan не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 77
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така е, но виновника за кашата е министерството. Можеха да се стимулират телевизиите за качване на мултиплекс като им се намалят данъците. Няма къде да избягат поне тия дет са мъст кери искат не искат ще се качат догодина. Това е и тънкия момент щото телевизиите искаха Тауърком да ги таксува до официалния старт по по-ниска тарифа, а след като спре аналога да се сключат нови договори. Но Тауърком не са навиха на това.
В момента има надпревара за това кой да окаже по-голямо влияние върху МТИТС при писането на новия график. Тауърком натиска за старт колкото се може по-скоро, а телевизиите драпат за по натам. За момента МТИТС играе с телевизиите, ще видим

Последно редактирано от DVB-T fan : 26-02-2011 на 20:11
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28-02-2011
pmink pmink не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с ефирната цифрова ТВ

Здравейте,
аз съм начинаещ в тази област, затова моля да ме извините, ако има неточни неща в поста.
Проблемът ми е следния:
Имам малко цифрово телевизорче, което гледам от време на време.
Вчера го пускам и имам само БНТ (Канал 1), но без звук. Пускам го да търси отново, но хваща пак само тази ТВ програма. а в радио обхвата има само звук на другите тв.
Може ли някой да ми каже какъв е проблема, за което предварително благодаря !!!!!!

plamorama@gmail

Пламен
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
губят, двама, зрителите, карат, печели, се, Третия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Двама допълнителни съдии и в ШЛ през новия сезон Джак Дъра-Бъра 1 21-07-2010 21:39
“Фрактура” се сбогува със зрителите на “ММ” – жестоко шоу! ТИНТИН МУЗИКА 3 26-04-2010 11:08
„Клиника на третия етаж” – гледай нови епизоди, 10 години по-късно! ТИНТИН ФИЛМИ 0 04-01-2010 16:17
Сантра и Кристо се маскират за третия рожден ден на “И аз мога” ТИНТИН МУЗИКА 0 23-07-2009 17:34
Arena Sat губят 151000 абонати berks Новини 0 15-05-2009 11:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.