The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 05-07-2011
petrifo petrifo не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: някъде на запад
Мнения: 10
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Technisat Technistar S1-Стабилен,автоъпдейт от Астра 19,2,,,почти всичко сам прави.Цената е към 130?. http://technisat.de/index049c.html?n...S_,de,64-15203
Без зла умисъл - да не въвеждаме хората в заблуждение и да не забравяме какво пишат самите Сателайт на сайта си.

http://www.satellite.bg/?page=7
-------------------------
Забележка: възможно е приемникът да отговаря на гореописаната спецификация и въпреки това да не работи коректно с всички програми, предлагани от „Сателайт БГ” АД. Това може да се дължи на непълна съвместимост с някои от стандартите на софтуера, използван в приемника, на чипсета, върху който е реализиран приемника и на др. Тук може да намерите списък на приемници, тествани за съвместимост от „Сателайт БГ” АД.
---------------------------
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на petrifo за този полезен пост :
твманияк (06-07-2011)
  #12  
Стар 05-07-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Истината е, че който иска да гледа български оператор, ще трябва да се снабди с подходящия приемник за MPEG 4. Така виждам аз нещата. Така че събирайте парички за HD приемници. На там отива работата.
Няма смисъл от реване. Който няма парички минава на операторски приемник и готово. Другия вариянт е да закачи кабела на местната кабеларка.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 05-07-2011
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petrifo Вижте мненията
Без зла умисъл - да не въвеждаме хората в заблуждение и да не забравяме какво пишат самите Сателайт на сайта си.

http://www.satellite.bg/?page=7
-------------------------
Забележка: възможно е приемникът да отговаря на гореописаната спецификация и въпреки това да не работи коректно с всички програми, предлагани от „Сателайт БГ” АД. Това може да се дължи на непълна съвместимост с някои от стандартите на софтуера, използван в приемника, на чипсета, върху който е реализиран приемника и на др. Тук може да намерите списък на приемници, тествани за съвместимост от „Сателайт БГ” АД.
---------------------------
Не искам да заблуждавам никого. Смятах да си вземам същия,и да продължа да съм им абонат,но една кака на телефона на Сателайт ме ядоса и ме отказа. Наистина не съм го пробвал,но си има всичко,каквото трябва и се обслужва много лесно, Не искам да правя реклама,но три месеца разглеждах приемници и аз търсих,това,което и колегата,та затова...http://www.technisat.com/index7036.h...S_,en,64-15203 разгледай пак. Както казах-просто искам да помогна. Не задължавам никого с мнението си.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 08-07-2011
Аватара на waterman
waterman waterman не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от твманияк Вижте мненията
Аз първо да благодаря на Лорда - влязох с идеята да питам точно това,което той вече е разяснил.
С моя късмет - чакаха ме да се върна от Бг,та да ми кажат,че ми трябва ново оборудване.Преди 2 седмици девойката ми обясни по телефона,че няма да имам проблем да си гледам със старото,само дето няма да мога да гледам ХД каналите.Вчера като им се обадих ми заявиха,че няма начин да гледам със филипс и еспекта.Тъй като всеки път ми дават противоречива информация се доверявам на написаното от Лорда и приемам,че имам 10-тина дни да се сдобия с ново оборудване.
Най-лесно ще стане да си купя оборудването от тук (Холандия) и да ми изпратят само картите.Някой може ли да ми препоръча марка,модел...Само да уточня - в семейството сме само потребители,т.е. нищо не вдяваме,искаме да е лесно и удобно за ползване.
Здравей! За обикновен потребител като теб, в смисъл пускаш и гледаш без да пипаш много-много , мисля , че операторския приемник ще ти върши идеалната работа. Най-малкото сам си прави ъпгрейда на програмите.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 08-07-2011
Калина Калина не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 4
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране оборудване от Холандия

Цитирай:
Първоначално написано от твманияк Вижте мненията
Аз първо да благодаря на Лорда - влязох с идеята да питам точно това,което той вече е разяснил.
С моя късмет - чакаха ме да се върна от Бг,та да ми кажат,че ми трябва ново оборудване.Преди 2 седмици девойката ми обясни по телефона,че няма да имам проблем да си гледам със старото,само дето няма да мога да гледам ХД каналите.Вчера като им се обадих ми заявиха,че няма начин да гледам със филипс и еспекта.Тъй като всеки път ми дават противоречива информация се доверявам на написаното от Лорда и приемам,че имам 10-тина дни да се сдобия с ново оборудване.
Най-лесно ще стане да си купя оборудването от тук (Холандия) и да ми изпратят само картите.Някой може ли да ми препоръча марка,модел...Само да уточня - в семейството сме само потребители,т.е. нищо не вдяваме,искаме да е лесно и удобно за ползване.
---------
Аз също живея в Холандия, още не съм си ходила до БГ, но ще си ходя на 21 юли. Исках да си взема оборудването от Сателайт БГ, но ми отговориха, че приемника не поддържал контрол на мотора на чинията ми. Тук Лорда отговори, че можел, но късно, вече си бях купила приемник на задоволителна цена - 139 евро. Сложих старата карта на ИТВ партнер и тръгна всичко без проблеми.
Приемника е SAB TITAN I HD
http://www.sattv.nl/satelliet-ontvangers/
Много лесно се оправих, дори не ми беше нужно да викам техника в къщи да ми го инсталира. Има USB и LAN, още не съм го закачила за рутера, но съм му закачила един харддиск и пробвах, записва идеално с таймер програмите, когато не мога да ги гледам, има си и плейър.
Малък е 22 см, колкото една педя и на сайта има постоянен ъпгрейд на софтуеъра.
Надявам се да съм била полезна, защото и на мен тук ми е трудно далеч от БГ и без много технически познания
Успех !
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Калина за този полезен пост
Джак (08-07-2011), Чък Норис (08-07-2011)
  #16  
Стар 08-07-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калина Вижте мненията
Малък е 22 см...
Ах, жена да каже, че 22 сантиметра и е малко
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
TurboGD (08-07-2011)
  #17  
Стар 08-07-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Ах, жена да каже, че 22 сантиметра и е малко
Мойта и на 26 сантиметра се мръщи
Отговори с цитат
  #18  
Стар 08-07-2011
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,084
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Мойта и на 26 сантиметра се мръщи
Ми тъй шаа кат си вземате дриймове. Друго си е ипбокса - цели 37 сантима! Да видим тогава дали шъ съ мръщи
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 08-07-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тогава ми се струва, че няма да се мръщи, ами вече ще реве много яко!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 08-07-2011
Калина Калина не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 4
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много май оспамихте темата, стига сте си ги мерили..... рисийвърите!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Матура 2011 дексър Въпроси и отговори 1 18-05-2011 13:56
Очаквайте по MGM през май 2011 г. Chello Central Europe ФИЛМИ 0 02-05-2011 18:20
F1 2011 Автомобилите dido sat 2010 СПОРТ 6 21-02-2011 17:01
От 01.01.2011 стартира T.TV.I. HD. dsc HDTV нови канали и новини 10 05-01-2011 14:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.