The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #211  
Стар 21-05-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аас Вижте мненията
Някой знае ли кога са търговете за правата на Ла Лига, Серия А и ШЛ. Това лято изтичат 3 годишните договори за периода 2018-2021и ще има търгове. Диема дали няма да отмъкне едно от двете и Максовете да останат на сухо. БТВ също може да отмъкне нещо, а защо не и булсата да се пробва в наддаването.
Защото булсата няма пари да се състезава с бтв и нова. За нова също ме съмнява, че ще извадят пари. А мтел ако го направят (като собственици на макс спорт) ще е за да прецакат другите.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #212  
Стар 21-05-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

М тел никой /спортен фен/ не прецакват вече с макс спорт като вземат права за някое първенство или прочие!
От над година и половина макс спорт-овете са достъпни при всички оператори...първо при трите големи и от тази година и при много кабеларки.
Те и затова смениха името.
Отговори с цитат
  #213  
Стар 21-05-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм съгласен, че БТВ са с А1. Да, имат взаимоотношения с БТВ заради ШЛ, защо не и за испанското, но. НО БТВ е собственост на PPF т.е те са заедно с Теленор и защо да не забият един пирон на А1 и да пуснат БТВ Спорт за 5 лв пакета. Теленор и А1 са конкуренти, така че всичко може да се очаква.
Отговори с цитат
  #214  
Стар 21-05-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Стига с тея пирони!

Свърши - слава богу вече времето на монопола над дадено силно гледаемо първенство!

Както беше навремето със спорт+ и терора преди 3 г.- да бъдеш задължително абонат на булсатком - за да гледаш испанското в България.

Вече времената са други: спорт+ са пред фалит и нямат пари за никакъв свестен спорт - макс спорт са достъпни при всички оператори и с много ниска цена.

Пироните вече ги няма!

Теленор не ги вълнува грам телевизонно съдържание.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 21-05-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
М тел никой /спортен фен/ не прецакват вече с макс спорт като вземат права за някое първенство или прочие!
От над година и половина макс спорт-овете са достъпни при всички оператори...първо при трите големи и от тази година и при много кабеларки.
Те и затова смениха името.
Имах предвид да прецакат някоя друга медия имаща желание да предава въпросното съдържание. Не толкова да вземат печалба, колкото да не оставят печалбата да отиде на друго място.
Чувал съм за подобни практики в миналото, как в последния момент се включвали в сделки в които уж нямат интерес, само за да прецакат продажба.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #216  
Стар 22-05-2021
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията

Свърши - слава богу вече времето на монопола над дадено силно гледаемо първенство!
Тепърва ще видите монопол...
Отговори с цитат
  #217  
Стар 22-05-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Имах предвид да прецакат някоя друга медия имаща желание да предава въпросното съдържание. Не толкова да вземат печалба, колкото да не оставят печалбата да отиде на друго място.
Чувал съм за подобни практики в миналото, как в последния момент се включвали в сделки в които уж нямат интерес, само за да прецакат продажба.
То вече няма кого да се прецаква реално.

Големите играчи с големите пари/за бг.пазара/ са макс спорт и диема вижън. Те вземат всичко най-добро.

За спорт+ и БНТ3 остана плявата за изхвърляне.

БТВ Медия са си в добри отношение с макс и за бъдеще ще има със сигурност още някаква подобна покупка като Шамп.лига.

И БНТ това лято 2021 - добре че са заедно с Диема Вижън за излъчването на отложеното ЕВРО 2020 и всички ще го гледат и тези без да са платили на Диема.

Така се прави!
Отговори с цитат
  #218  
Стар 22-05-2021
Аватара на wassl
wassl wassl е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: EB
Мнения: 597
Благодари: 325
Получил благодарност:
322 пъти в 180 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво не харесват някои на Максовете, цената ли е като на Диемите, студията ли са като техните и не е ли по добре повечето състезания да са в един пакет а не на 3-4 места.А това че всички първенства съвпадат по време, сеща ли се някой и Диема няма как с 3 канала да ги излъчва, например Испанското къде да го смести през уикенда заедно с Българско, Английско, Немско, Френско,Чемпиъншип и Ф1.
__________________
DMOne4k:Twin/VU+UNO4kSE,2xDvbS2X:SSD250Gb/GI:LX3/GT_V8UHD/Ant:220cm>0,8w&InvacomSNF;Tecatel120pro>23,5E+19,2E+16E+13Е&InvertoBU_Twin;80cm>9E+1,9E&MTI+4,0W=EMP_8/1(TunerA);TelesistemTM100AL>45E+42E+39E+36E&BESTcircular=EMP_4/1(TunerB);SONY65 XE9300&CI+A1;SONY XR65A83K&CI+A1.
Отговори с цитат
  #219  
Стар 02-06-2021
darkmanx darkmanx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 104
Благодари: 6
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вчера получих смс от нет 1 - 3лв диема и 1лв макс спорт, а бях подписал преди месец..... дават ми 1 мес ако не съм съгласен да се откажа без неуст. дали домуса ще даде некой лев отгоре на великите бг отбори за тв правата.....ммм скептичен съм
Отговори с цитат
  #220  
Стар 02-06-2021
Трапера Трапера не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2020
Мнения: 124
Благодари: 19
Получил благодарност:
74 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darkmanx Вижте мненията
Вчера получих смс от нет 1 - 3лв диема и 1лв макс спорт, а бях подписал преди месец..... дават ми 1 мес ако не съм съгласен да се откажа без неуст. дали домуса ще даде некой лев отгоре на великите бг отбори за тв правата.....ммм скептичен съм
Аз получих смс от A1 още в петък - 3лв диема и говорих с оператор в онлайн чата им, а вчера ми се обадиха и по телефона.

Казах им че искам да изключа Диема Екстра от моя план, но се оказа невъзможно, защото е залегнал в Премиум Пакета.

Единственото решение е да подам заявление за прекратяване на договора без неустойки от 1.7.2021 до 1.8.2021.

Едва след като подам заявлението за прекратяване щели да се свържат пак с мен и да ми предложат друга оферта без Диема Екстра и на друг план.

Това не ме устройва защото, ще загубя всички отстъпки а и цената, която плащам за троен пакет телевизия , интернет и домашен телефон е още от времето на Кейбълтел, после Близуу и сега А1......с изключение на спортните пакети Макс спорт и Диема Екстра, които ги вдигат периодично.

PS

Някога имах мобилен интернет от Виваком и когато един месец преди изтичане на договора подадох искане за прекратяване, какичката от магазина им ми каза че в рамките на този месец мога да изтегля искането си.

Въпроса, който ме терзае е ако не ме устройва новата или новите оферти на A1, мога ли да си отегля заявлението за прекратяване в рамките на този един месец и да продължа по сегашния ми план, както беше при Виваком ?

Последно редактирано от Трапера : 02-06-2021 на 10:09
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Трапера за този полезен пост :
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
11, 99, вече, ДИЕМА, Екстра, За, ЛВ, от, Пакет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Диема Екстра поднови договора си с Формула 1 М САТ ВАРНА СПОРТ 5 29-11-2019 17:25
Диема Екстра 7.99лв от 1 Юли 2019г. Потребител19 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 17-06-2019 02:01
Диема Екстра Стик ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 30 20-02-2015 21:53
Брилянтни филми по Диема и Диема 2 ТИНТИН ФИЛМИ 0 21-12-2009 10:27
4 Мача на вечер от Шампионската Лига по ДИЕМА И ДИЕМА 2 ТИНТИН СПОРТ 1 25-06-2009 01:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.