The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-02-2024
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 452
Благодари: 54
Получил благодарност:
306 пъти в 155 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Накатанико Вижте мненията
Сателити винаги ще има знаете защо и какво се прави главно и основно с тях шпионаж...

Сателит на геостационарна орбита на 35 000 километра от земята, едва ли точно за шпионаж ще го ползват! Има достатъчно други на ниска орбита които могат да направят това много по-успешно! Старлинка например е на около 500 км от земята. Така че за следващите 15 години поне може да си спокоен, че ще има сателитна телевизия. За шеринг обаче никой, нищо не може да ти гарантира!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18-02-2024
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,406
Благодари: 1,037
Получил благодарност:
1,046 пъти в 684 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И защо си мислиш, че като изстрелват спътници имат гарантирани наематели? Колко години вече на 1.9Е няма никой?
Я сподели кой може да се възползва от покритието което осигурява сателита?



А и монополистите на дали ще се накичат на всеки сателит.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 111111 за този полезен пост :
demmlik (18-02-2024)
  #3  
Стар 18-02-2024
торррррр торррррр е на линия
ЛОМСКИЯ
 

Дата на присъединяване: Apr 2018
Мнения: 303
Благодари: 394
Получил благодарност:
60 пъти в 40 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Това са планираните изстрелвания на сателити за тази година https://www.flysat.com/en/launches/2024 Има планирани и за 25 и 26-та година.

Ако ще я приключват сателитната телевизия до 3-4 години дали компаниите ще се набутват със стотици милиони за сателити които няма да се ползват?
Интересна е astra 1p 19E какво ще е покритието и
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18-02-2024
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Накатанико;595596]Имам желание да си изградя мини сателитен парк ,е парк силно казано, 2 чинии по 2 метра 1 чиния 3 метра и 10 чинии по 80 см и 10- 15 приемника Проекта е за няколко къщи на село. Какво ме притеснява че в селото вече има оптичен интернет и ай пи телевизия което е сигнал че сателитната телевизия ще остане в историята в най скоро време, безкартови приемници. Даже скай англия до 2028 година искали да се отказват от сателитно разпространение и те няма да са първите .Ресурса на сателитите Астра се изчерпвал до 2030 . Винаги съм обичал сателитната телевизия и съм я предпочитал пред ай пи телевизията. Преди пречка беше скоростта но сега вече не е. Та въпроса ми е ......

От 1995година когато се появиха кабеларките са я заспирали ..а тя се умножи сателитната телевизия. Според мен има потенциял за 4к . Нови по високи честоти. КОЙ ОБАЧЕ ЩЕ ТИ ПОДДЪРЖА АНТЕНИТЕ!? .Обикновено е чавек на заплата дежурен. СКАНИРА КАНАЛИ. чисти и настройва антени. Кабели приемници и т.н. ако пропядне картината кой ще подскача. Ето за това помисли иначе ще си докараш завистници ..за какво са ти антените и тем подобни въпроси.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
изграждане, Има, ЛИ, Мини, на, парк, сателитен, смисъл


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НОВО: REDLINE G40 HD мини сателитен / IPTV приемник SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 02-09-2018 14:28
спрете да ме банвате няма смисъл в това dvdrw Кошче 1 05-02-2015 00:25
някой има ли филма парк галактика ? bokarium Дъра-Бъра 4 12-11-2014 21:21
Втора антена на БУЛСАТКОМ към Хотбърд има ли смисъл tigar4o ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 13 25-12-2012 00:27
смисъла има ли смисъл???? gentu Кошче 4 30-08-2011 22:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.