The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #151  
Стар 03-02-2024
Антонин Антонин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2015
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране ето ги

Цитирай:
Първоначално написано от taewu Вижте мненията
този бокс какви са му характеристиките ,че го взимаш а не продпочиташ обикновен бокс

ето ги данните
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg aida yettel box small.jpg (72.4 КБ, 105 разглеждания)
Отговори с цитат
  #152  
Стар Преди 2 седмици
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Антонин Вижте мненията
Здравейте, някой има ли инструкции как се сдвоява дистанционното на йеттел тв бокса с телевизор LG?


https://shop.yettel.bg/sites/default...eaflet-new.pdf


това не дава отговор...


според мен след 3 секундно натискане на ТВ + ОК трябва да се въведе код, но не ми приема никой от кодовете за LG TVs....

И аз това искам да попитам. Някой успял ли е да си настрой да му работи телевизора с дистанционното на Yettel Tv бокса? И ако е успял как го е направил. С насочване едно срещу друго дистанционните и натискане на бутон от дистанционното на телевизора да приеме командата на Йеттелското дистанционно не става. Ако някой е успял нека да пише по какъв начин. Благодаря!
Отговори с цитат
  #153  
Стар Преди 2 седмици
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И тъй като никой не отговори на въпроса ми, а аз се справих със сдвояването на дистанционното сега, ще опиша как го направих. Натискам бутоните едновременно TV и бутона 3-за LG марка телевизор и ги задържам 3секунди и ми светва диода в зелено. Още докато не е почнал да мига се натиска бутона OK и след това натискам бутона с двете стрелки надясно-превъртане на записа напред. След това натискам бутоните за усилване и намаляване на звука нагоре и надолу с което виждам, че дистанционното на Yettel Tv бокса вече се е сдвоило и контролира-управлява LG телевизора ми. Тъй като бутона TV свети на Йеттелското дистанционно натискам бутона плей-пауза 2 пъти и всичко вече е настроено Йеттел дистанционното на тв бокса ми да работи с телевизора ми. Така се получи при мен с LG телевизор на над 12 години. По указания сдвояването е малко по-различно. Прикачвам на линк файл с указазания за работа на дистанционното с командите и с таблица за марките телевизори с бутоните за сдвояване, с които дистанционното би могло да работи и на вашия телевизор, а именно Samsung, Panasonic, LG, Sony, Philips, Toshiba, Sharp, Orava, JVC, Grunding. Това е универсално дистанционно управление, което може да закупите от магазин-офис на Йеттел. Вчера се сдобих с дистанционното от офис на Йеттел, срещу сумата от 18лв.,т.е. официално се продава дистанционното на бокса им, за разлика от самия бокс.

https://dox.abv.bg/download?id=ad4102a236
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, yettel, домашен, Интернет, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 40 (0 членове и 40 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мобилния домашен интернет на Yettel. бачора Дъра-Бъра 5 23-03-2022 22:25
MAG 424w3 - 4K UHD IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) SKYTV ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СкайТВ 0 29-10-2021 16:23
MAG 520w3 - IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) с вграден Wi-Fi SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 24-08-2021 21:03
MAG 520 - 4K UHD IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 04-08-2021 21:38
Домашен мобилен интернет Мтел Златев88 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 05-12-2016 11:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.