The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #931  
Стар 13-10-2013
никси никси не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 112
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ще проверя , ама утре , в провинцията съм , тук гледам на ONLY TV , гледат нашите.
Отговори с цитат
  #932  
Стар 13-10-2013
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Има ли някакъв шанс да бъдат изтрити допълнително добавените канали на ефирната цифрова тв. след ринг+1 и диема фемили+1?
Стоят празни и се обърква човек.
Не виждам в менюто на Стронг 8113 възможност за триене на само една избираема част от каналите.
Досев, сега погледнах моя 8113 - отиваш на TV channel list, името на канала, 2 пъти син бутон и си готов.
Отговори с цитат
  #933  
Стар 13-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май Арива Т650i си намери достоен конкурент - Opticum HD T90 ( N2 ) , понеже вече го има в БГ .


Цитирай:
Лична класация на модел декодер 2013 до 60лв ( макс.62лв ) :

1. Ariva T650i - наличен в БГ - 57лв .
2.Golden Media Mania2 HD - не се очаква внос скоро или по-скоро - не
3.Opticum STB N2 - няма инфо
И се налага малко разметване :
1.Opticum HD T90 ( N2 ) - Opticum STB N2
2. Ariva T650i
3. Golden Media Mania2 HD - но тя няма шанс , след като не се внася ?
4. Strong STR 8113/8105/, Thomson THT502/505 , Nippon STB1310
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 13-10-2013 на 20:12
Отговори с цитат
  #934  
Стар 13-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Извинявай Сивик но грешно го поставяш на първо място най-малкото заради ПАК никакво описание що за флаш има, що за РАМ има . Флаша е 4 МБ отново (хубаво че знам как да го видя), което му дава позиция назад поради по-малкото място за писане (ако някой иска или напише).Все пак 8 Мб са двойно и има възможности за хора , които искат да напишат много полезни опции. Така или иначе почти половината софт на Аривата е пълен , така че предполагам този на Оптикум-а е вече пълен . И ако предположим че е със 128 Мб РАМ то отново за мен ща заеме пак 2-рото място заради горните неща . Много мразя някой да предлага нещо и да не го опише , не се искат усилия изобщо за 3 реда....... 3801 и айде край ама той 3801 може и да е на 550 , може и да е на 500 защото чипа е до 600 - клокни го на колкото искаш но...... няма инфо и за това. Защо ?
Дане говорим че уж хардуера бил еднакъв с N1 - това би означавало че е със 3601 ? Но нека да вярваме на това което пише ч ее 3801 - все още трябва да е на 2-ро място !

Последно редактирано от Йовчо Димов : 13-10-2013 на 20:41
Отговори с цитат
  #935  
Стар 13-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега , класацията е лична и аз си я правя по моите критерии .

Инфо има , но не и в официалната страница , но се иска да се поровиш доста . Полски форуми , колега .

И накрая - декодера го ползвам само по предназначение , не ме бърка колко рам , флаш и прочее има . Всичко ново е еднакво като хардуер с малки разлики .

Цитирай:
Дане говорим че уж хардуера бил еднакъв с N1 - това би означавало че е със 3601 ? Но нека да вярваме на това което пише ч ее 3801 - все още трябва да е на 2-ро място !
Ами не говори , ами прочети , че не е така и не бъркай моделите . В твоята класация може да е на второ място , но не и при мен . Сложи на Аривата копчета на предния панел и меню като на N2 версията и веднага става на първо място .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 13-10-2013 на 20:53
Отговори с цитат
  #936  
Стар 13-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Извини ме но копчетаа на предния панел нямат ли ОК и Меню не са никакво предимство, защото първия път като сканира ( при счупено дистанционно), край нищо неможеш повече да правиш освен да си сменяш сканираното . Не е чак толкова голямо предимство при счупване на дистанция нито можеш да сканираш повече нито да ресетнеш нито да влезеш в менюто, нито да ъпдейтнеш .. нищо. Аз намирам за предимство пълния набор от бутони... или да ги няма изобщо. Меню , Ок Еxit навигационни в какъвто и да е вариант вече е друго .. Аривата има за две операционни системи писан софт за телефон за управлението й на всичкото отгоре.. Има разлика и за флаша , да не дава Господ да излезе нещо ново за аривата или за някой друг приемник със 3801 , ако не знаеш софтуерите могат да се заменят при определени условия и от хора, знаещи как. Ти няма да можеш да се възползваш от тях поради недостиг на място за тях. Искам да ти кажа само че всяко нещо отгоре би донесло само позитив след това . А двоен флаш си е предимство от всякъде . Жалко че не си програмист щеше да разбереш . И аз не съм но който може сега може да си допише много работи .
Но както каза това си е твоя класация - аз само казвам недостатъците в нея . Да имам Арива но не я хваля , защото такива кутийки са излишни като цяло и само са направени да взимат(обират) пари . Избора за нов телевизор само отново обира пари - но повече. Изобщо цялата схема и следващите схеми за подняма на хардуер и то насилствена подмяна е единствено за пари ! Останалото е залъгалки

И накрая уточнявам : това е лично мнение което не цели конфронтация ни най-малко. Просто гледам реално на предлаганото и като цяло на ситуацията със цифровата и кой знае по нататък ( може да измислят и мифрова) телевизия и да трябва да си купим Мекодер тогава ... няма да ме учуди изобщо. Затова казвам залъгалки . Един приятел им вика Баламатори

Последно редактирано от Йовчо Димов : 13-10-2013 на 21:21
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Йовчо Димов за този полезен пост
hristoslav2 (15-10-2013), Мики сервиз (13-10-2013)
  #937  
Стар 13-10-2013
darkmanx darkmanx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 104
Благодари: 6
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оптикума е N2 - пише го отзад на лепенката на приемниците. В технополис и в пощите съм го гледал модела е с жълта кутия не с тая червената и е с английски надписи кутията. Някои да е виждал на optibox нещо ефирно?
Отговори с цитат
  #938  
Стар 13-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ефирно на Optibox нема нищо ново .

Това за Оптикума е добре , значи си е новата версия , мерси колега .



Цитирай:
...........Но както каза това си е твоя класация - аз само казвам недостатъците в нея .....
Тука си прав , но за мен няма недостатъци . Критериите са ми други . А това какво може двоен флаш , не ме вълнува много , нито баба ми или дедо ми . Аз си имам начин да си гледам каквото си искам без де , ме , кодер !

Реално погледнато всеки е свободен в избора си и има право на лична трагедия !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 13-10-2013 на 21:54
Отговори с цитат
  #939  
Стар 13-10-2013
darkmanx darkmanx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 104
Благодари: 6
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Друг важен критерии ще е издръжливост и гаранционно обслужване. Общо взето след 1,2 години ще си проличи. Лично аз наблюдавам как всевъзможни фирми внасят тея декодери, ама колко от тях ще ги поддържат....
Отговори с цитат
  #940  
Стар 13-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Относно гаранциите , този параметър за съжаление не може никой да го разбере в началото .. и това е тъпото. Разбираш го от после дали или
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dvbt, mpeg4, Да, как, найевтините, Приемници, сдобием, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 34 (0 членове и 34 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DVB-T2 MPEG4 Сърбия Pirat ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 83 12-04-2017 21:49
Нови раздели за Xtrend приемници и общ раздел за приемници с мипс процесори Чък Норис Новини и мнения 1 15-04-2012 20:43
Продавам приемници за цифрова кабелна телевизия (DVB-C), HD, MPEG4 tatkovladko Приключили продажби 3 07-03-2012 23:41
USB DVB-T/MPEG4 приемник plameni КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 0 19-09-2010 16:09
GS TE - 8310 MPEG4 imported_admin GS инфо 1 04-07-2008 00:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.