The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 14-09-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Снощи не бях на бира, но си държа на обещанието, тревата изгоря докато си бяхме през август в БГ, скоро не съм я косил, а и листа са нападали.
Посял съм нова, а като спре да вали ще мина една косачка, ето това е в момента:

__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
atuani (14-09-2013), gogyto (14-09-2013), Veskop (14-09-2013)
  #42  
Стар 14-09-2013
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Снощи не бях на бира, но си държа на обещанието, тревата изгоря докато си бяхме през август в БГ, скоро не съм я косил, а и листа са нападали.
Посял съм нова, а като спре да вали ще мина една косачка, ето това е в момента:

Не че някой ти е искал снимката, но все пак благодаря, изглежда обичаш да си център на внимание така че твоя воля. Аз пък снимки не искам да качвам защото не обичам да се изтъквам пък и темата е основно за финансовите проблеми в България и причините за това, а моята градинка не е в България.

Иначе градинката ти е много хубава, явно си добър стопанин.

Преди съм ти казвал никой тук не се интересува от твоят Мюнхен, хората тук ги интересува какво става в България и проблемите там.

За пореден път се убеждавам, че си ограничен не го казвам за да те обидя, а просто споделям мнението си за теб. Това е типично за повечето германци така че явно и средата да ти влияе, повечето от там с които съм контактувал се мислят за голяма работа и по умни от другите това виждам и в твое лице. Не случайно съседите ви от Австрия така ви обичат. Така че и 5 знаменца да си сложиш и 10 карти средата ти влияе и искаш не искаш освен позитивите приемаш и негативите там.
Виждам обаче че и Български неща си запазил и то хубави, на всяка манджа (тема) си мерудия.

Това мога да го спомена като основният минус на живота навън наред с позитивите също се приемат и негативи от обществото там, които по принцип ги няма в България и обратното е валидно.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
ВалчоП (14-09-2013)
  #43  
Стар 14-09-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно темата за ниските заплати в България и възможностите какво да се прави по въпроса се е изчерпала, защото забелязвам, че се е минало на личностни квалификации и анализи.
Излизам на чист въздух.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
турбо (14-09-2013)
  #44  
Стар 14-09-2013
Аватара на radich_58
radich_58 radich_58 не е на линия
SAT-TV (ЗАПАЛЯНКО)
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: с.Бяла река,обл.Пловдив,общ.Първомай GSM-0878-246168
Мнения: 334
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 47 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране мнение

Българи,прочетете и помислете какво иска да каже авторът с текста преди и след таблицата за парите на доходите в Европа...
__________________
плътен PARACLIPSSE-D-228.6 см+24инч.двигател+LNB-INVACOM Qband SNF031-0.3db+облъчвателADF-120 INVACOM+LNB Cband+DREAMBOX DM-500S+ILLUSION/KYNG/C3/M3+TF3000CIPpro(((90*E-30*W)))
Отговори с цитат
  #45  
Стар 14-09-2013
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radich_58 Вижте мненията
Българи,прочетете и помислете какво иска да каже авторът с текста преди и след таблицата за парите на доходите в Европа...
Моето мнение за таблицата е, че целенасочено се прави да е така да са ниските доходите и ще продължава до тогава до когато живеещите в България позволяват да се прави.

Как може да се промени незнам ще стрелям в тъмното, но май единствено от натиск на хората към държавата да вдигат минималната заплата и всеки от вас да съобщава за работодатели които не спазват закона.
В началото докато се завърти колелото от държавата трябва да осигурят средства чрез помощ от Европа да инжектират в икономиката, след това да ги връщат. Започнат ли работодатели и работници да играят по правилата това нещо би сработило.

Това ще доведе до повишаване на цените естествено, но друг начин няма как да стане освен насила да се накарат работодателите да плащат повече. Завъртят ли се повече пари в търговията и услугите те ще докарат и по голямо търсене от там повече работни места и евентуален разтеж. Преди всичко да се промотират неща произведени в България и самите хора да ги предпочитат пред внесените отвън.

Както писах и в предишните ми постове мисленето на повечето хора трябва да се смени, това да откраднеш и излъжеш без да го смяташ за лошо беше завещано от комунистите това нещо трябва да се изкорени. Все пак не съм толкова млад и си спомням какво беше тогава, мой-твой човек за всичко, рушвети на магазинера в железарският магазин да вреди за телевизор и на всеки да му се позволява да си открадне на почти каквото си иска от работното място. Е това беше през комунизма и сегашното е просто еволюцията му, а тези които ви ръководят са наследниците на Бай Тошо и останалите.

Последно редактирано от турбо : 14-09-2013 на 22:53
Отговори с цитат
  #46  
Стар 14-09-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,727
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Моето мнение за таблицата е, че целенасочено се прави да е така да са ниските доходите и ще продължава до тогава до когато живеещите в България позволяват да се прави.
я кажи ти какво направи да не е така?щото май изчезна някъде в чужбина да бачкаш,а?аз 2 години си седя вкъщи и докато не ми дадат толкова пари колкото искам и заслужавам,няма да мръдна от дивана!за пари за семки да им работят роднините им!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Raziel (15-09-2013)
  #47  
Стар 14-09-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
аз 2 години си седя вкъщи и докато не ми дадат толкова пари колкото искам и заслужавам,няма да мръдна от дивана!за пари за семки да им работят роднините им!
-оооо , бачовото и той бил от "моята кръвна група"!Евалярка значи!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 14-09-2013
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
я кажи ти какво направи да не е така?щото май изчезна някъде в чужбина да бачкаш,а?аз 2 години си седя вкъщи и докато не ми дадат толкова пари колкото искам и заслужавам,няма да мръдна от дивана!за пари за семки да им работят роднините им!
Аз работих за 2500 лв заплата в България като си внасях всички осигуровки.

Май повече съм направил от теб защото не съм си седял на дивана, а съм работил и хрантутил мързеливците като теб.

Обаче ми писна от това и предпочетох да си внасям осигуровките някъде където ми е гарантирано че ще си получа пенсия след време и няма да ми се харчат парите от данъците за цигани и мързеливци.

За 2 години ако си искал е можело да се преквалифицираш и да ти дават толкова колкото желал.

Е за това говорим моите уважения към Веско но повечето хора мислят като него. Така че стойте си по диваните и четете статистики ваша работа, аз не съм човека които може да ви съди.

Последно редактирано от турбо : 14-09-2013 на 23:03
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14-09-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,727
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-оооо , бачовото и той бил от "моята кръвна група"!Евалярка значи!!!
Така де,това ,че е пълно с неграмотни малоумници,готови да работят за 500лв не значи че и аз трябва да съм такъв.... То затова сме и на това дередже,не те питат какво знаеш,учил си и умееш,колко опит имаш,а от вратата те питап кач пара искаш!И естествено,печели най-тънкажа ))))))Ама аз търпя,като продъня дивана,ще си купя нов!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 14-09-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,727
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Аз работих за 2500 лв заплата в България като си внасях всички осигуровки.

Май повече съм направил от теб защото не съм си седял на дивана, а съм работил и хрантутил мързеливците като теб.

Обаче ми писна от това и предпочетох да си внасям осигуровките някъде където ми е гарантирано че ще си получа пенсия след време и няма да ми се харчат парите от данъците за цигани и мързеливци.

За 2 години ако си искал е можело да се преквалифицираш и да ти дават толкова колкото желал.

Е за това говорим моите уважения към Веско но повечето хора мислят като него. Така че стойте си по диваните и четете статистики ваша работа, аз не съм човека които може да ви съди.

тия 2500лв дето ми ги говориш са ми били пари за семки И не си ме хрантутил,щото за сметка на държавата ми е само детската градина и средното образования,ама то ми е от Тодор Живков и родителите ми! И докато има такива като теб дето бегат кат насрани и такива дето са съгласни да бачкат за жълти стинки няма да се оправим,от мен да знаеш Айде със здраве и копай за пенсията!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
все, пак, прочете


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.